| Sorina024 a întrebat:

Stie cineva site-uri unde imi pot expune desenele?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

1.DeviantArt - Cel mai popular
2. Pixiv (acolo e legal sa pui si desene cu P0RN0GRAFIE)
3.Patreon (unde pentru rezolutia completa a desenelor trebuie sa-ti plateasca oamenii, acum depinde daca vrei sau nu asta. Unii castiga din desene 1000$/lunar pe site-ul ala, iti dau exemplu pe Torahime, Mikeymegamega)

| Speed99 a răspuns:

DevianArt este cel mai potrivit loc unde desenele oricarui om sunt vazute de cel putin cateva sute de persoane. Daca te pricepi, poate ajungi chiar pe prima pagina. happy
Bafta!

| Mayar a răspuns (pentru Speed99):

Dap, DeviantArt am vrut si eu sa zic. E cel mai cunoscut site