| AlyAlexutza0511 a întrebat:

Stie cineva un site unde iti arata cum sa faci o piramida sau o coliba din carton?

Răspuns Câştigător
| aaabbbcccddd a răspuns:

NU dar stiu eus afac,am mai facut la un proiect la sitorie,Decupeaza o stea cu patru varfuri perfecte(egale intre ele adica) si apoi le indoi si le lipesti in acelasi ppunct si gata, cat despre coliba e si mai simplu, decupezi un feld e "+" dinntr-un patrat inconjurat de patru patrate care in final are forma de plus, le indoi si obtii corpul colibei, acoperisul il faci ac pe piramida le lipesti si gata!

1 răspuns: