PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stiti a cui zi este (inca) astazi?! Richard GERE! Muzician - stie sa cante la vreo 10 instrumente!, Actor: Yankeii, Breathless, Cotton club, Regele David, Ofiter si genleman, Shall we dance?, Toamna la New York, Dr T si Femeile, Profetiile Omului Molie, Cavalerii mesei rotunde, etc.

Si dansator bun, cu Jennifer Lopez in Dansam?, si fotograf - a avut o expozitie de fotografii, acum 5 ani, la Bruxelles, cu poze facute in Tibet!
Si foarte bun prieten al lui Dalai Lama! si luptator si sustinator al drepturilor tibetanilor!

Va place?! Daca da, trimiteti-i un gand bun! E mare!

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Este, intr-adevar un actor talentat si cel mai mult mi-a placut in "Profetiile Omului -Molie' o ecranizare dupa cartea lui Keel, carte pe care n-am gasit-o niciodata in librarii, cu toate ca stiu sigur ca a aparut la o editura romaneasca. Ii dorim sa faca inca multe roluri bune!

| dodobymy a răspuns:

E interesant ce ai scris tu dar nu prea inteleg thinking