| emanuelaro a întrebat:

Stiti ceva texte scurte si amuzante? texturi nu bancuri? big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| voineapaula a răspuns:

N-ai pentru ce.
Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| voineapaula a răspuns:

O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute� O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute� O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore!

Cine a pus « u» langa « i» pe tastatura? Am vrut sa-i scriu unei tipe » misto » si i-am scris » m*isto»

In bere e putere, In vin e sanatate, In cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi�

Unii barbati iubesc asa de mult femeile lor î ncâ t, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora�

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in spatele casei: Salvarea, Politia si Pompieri!

Doamne� fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti�

| emanuelaro explică (pentru voineapaula):

Merci de raspuns big grin big grin

| voineapaula a răspuns (pentru emanuelaro):

N-ai pentru ce.
Funda?