| Pelinar_Angelica_1997 a întrebat:

Trebuie sa dai un test sa intri la liceul de arte? Daca da, ce fel de test?

Răspuns Câştigător
| Christiana14 a răspuns:

Este un examen acum in mai, care consta in doua probe. Una de desen si una de pictura. Ca sa te inscrii trebuie sa mergi la liceul respectiv si sa vorbesti cu cineva de acolo ^^ sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Iei examenul de admitere.
Pentru conditii, te duci direct la liceu, sau suni la secretariat si ceri detalii.

| Pelinar_Angelica_1997 explică (pentru KanezuY):

Poti sa-mi explici mai multe te rog?!

| KanezuY a răspuns (pentru Pelinar_Angelica_1997):

Intrebi la secretariat, eu nu am de unde sa stiu.

| Christiana14 a răspuns (pentru Pelinar_Angelica_1997):

Este un examen acum in mai, care consta in doua probe. Una de desen si una de pictura. Ca sa te inscrii trebuie sa mergi la liceul respectiv si sa vorbesti cu cineva de acolo ^^ sper ca te-am ajutat