| Andarock a întrebat:

Trebuie sa fac un desen cu poeziile lui Mihai Eminescu si am cateva ideei bunicele... ce ideeeiii avetiii voiii? dau Funditzzzaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice ...Sa face o carte pe care sa scrii :"Poezi de Mihai Eminescu:
...Sa faci o carte deschisa in care sa sc o poezie
...(daca ai talent la desen)Il face pe el din care sa iasa o bula cu o poezie
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

6 răspunsuri:
| Andarock explică:

Essy:Adica... profa de desen ne-o dat o tema ''Poezii de Mihai Eminescu'' si trebuie noi [colegii mei de clasa] sa alegem o poezie de El si sa desenam despre ce e vorba in poezia respectiva.

| Violent a răspuns:

Stii poezia lui Mihai Eminescu O mama? Dupa aceasta poezie poti desena o femeie care merge pe drum pe marginea drumului niste copaci si afara bate vintul ca si cum ar fi furtuna.Desenul sa fie doar in creion simplu.Sa-r primi un desen super. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindestete la ei si coloriaza dupa gindurile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii poezia luceafarul, sa desenezi pe m. Mihai Eminescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un desen cu mihai eminescu

| essy a răspuns:

Cum adica sa faci un desen?