| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a întrebat:

Dati-mi niste idei (sau imagini) pentru a face un desen despre poeziile lui Mihai Eminescu!

4 răspunsuri:
| xXBernaXx a răspuns:

Poi ai putea sa iti alegio poezie de a lui si sa iti imaginezi o scena din ea pe care sa o reprezinti in desenul tau.Ar putea sa apara si cateva versuri in desenul tau. Sper ca te-am ajutat. Pls fundabig grin

| MosonitorA a răspuns:

Ar fi bine daca ai face o padure intunecata cu fata lui mihai eminescu care sa para ca ar fi un nor...cm sa ziclaughingasta cel putin ar fi de cei priceputi la desen, daca esti mai putin priceputa ai putea sa faci o padure si sa desenezi ca un pergament si cu o pana intr'o calimara de cerneala in padurehappysper c ti-am fost de folostongue

| SilverGirl a răspuns:

Fa i portretul ala care se uita dintr o parte sau codrul care seamana cuu fata lui(copacul)sau un baiat ce vorbeste cu un copac, sau cum sta culcat linga un riu, o poti face pe o mama sau pe veronica micle daca e ceva despre dragoste, sper ca te am ajutat putin... o sa mi mai vina idei şi o sa-ti spun ok?

| Ssmara a răspuns:

Eee da ce inseamna asta?laughing