| Ally.Bee ♀ a întrebat:

Uitandu-ma acum la niste poze facute de mine, cu camera ori cu telefonul, am realizat ca imi cam place fotografia. Pana acum nu am bagat de seama, dar chiar fac niste poze dragute, si prind exact esentialul. As vrea sa stiu, exista vreun curs online, ori la vreun studio in care sa pot invata cate ceva despre aceasta arta? ...imi puteti recomanda un aparat foto mai bun, si mai ieftin? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Laimy a răspuns:

Http://liamphotography.weebly.com/

uite la contacte, acolo fotoparat : Lumix... e foarte bun. Incearca s-a gasesti prin CH. trebuie s-a fie. Panasonic Lumix

| Freshtoxick a răspuns:

Benq DC-C640 sau un Nikon si pentru cursuri http://photowalk.ro/2009/01/30/curs-foto-online/