| AG a răspuns:

Frumos, ai talent. Ai putea totusi sa mai studiezi fiziologia fetei ca sa iti iasa si mai realistwinking

| Just1dream a răspuns:

happy desenul este foarte frumos... eu te-as sfatui sa mai lucrezi putin la umbre, eventual la proportiile fetei pentru un rezultat mai bun si un desen mai realist.
te felicit! esti talentat! munceste in continuare si succesc in tot ceea ce vrei sa faci pe viitor.

| Pisoiul a răspuns:

Desenul tau nu inspira nimic.Nu te supara eu nu am talent.Nu are fond oricum tu stii cum va spus profesorul/a sa faceti desenul in orice caz e reusit ii dau 9.30.Din cauza ca foaia e putin indoita mai bine o bagai stiu eu unde intr-o folie s-au dosar dar bravo si te felicit e un desen frumos.

| BrOnaJeu a răspuns:

Super desen pare foarte real...WOW .OMG.imi place; coroana parul si fata intr-un ceva TOTUL

| Simσηαღ a răspuns:

Buna.Parerea mea este ca mai ai putin de lucra la umbre.Desenul este destul de reusit (p.s:ador parul:])

| magiclove a răspuns:

Foarte talentata ca mine dar fata ar trebuie mai ascutita un pic.

| sebinio16 explică:

Multumesc, magiclove nu sunt talentata, poate talentatbig grin

| Dragutza_9679 a răspuns:

Misto.dar ar trebui sa exprime ceva...