| CupcakeCult a întrebat:

Un stilou cu care poți scrie bine? Unul care scrie destul de gros dar fără sa păteze?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cele de la Pelikan sunt de calitate, dacă prețul pornește de la 100 de lei.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu am unul pe care il foloseam inainte, am dat 15 lei pe el si i-am largit manual locul de contact cu foaia, scria ft gros si bine, pacat ca l-am pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiloul meu cel de toate zilele:
https://images.app.goo.gl/zrS64S4f35YvpdZd6

Scrie gros, nu subțire. Nu oferă senzația de zgâriere a hârtiei și nu pătează. Cam orice de la Bic ar trebui să funcționeze.

Acum, se poate să te referi la stilouri profi, de caligrafie, elegante. Aici nu știu, nu mă bag.