| IceCreamDoll a întrebat:

Cum sa fac un stilou sa scrie mai gros? Scrie foarte subtire si zgarie foaia. Funda pentru cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Nu scrie doar cu varful, scrie mai la 45 de grade asa sa accentueze cerneala pe foaie (si nu scrie super instant litera, scrie unpic mai lent) si inainte sa te apuci sa scrii da cu el asa sa sara putina cerneala!

| sebanu0 a răspuns:

Poti sa-l lovesti putin cu penita sau daca este cu rezerve poti pune putina apa in rezerva, nu sunt prea sigur...
happy