| CrystalAngel a întrebat:

Am un stilou schneider. Vreau sa scrie mai gros...cum pot sa-l fac sa scrie mai gros(fara caterinca, ok?)? Dau fundita

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca vrei sa-l faci sa scrie mai gros o sa-l strici si e pacat! Un stilou este un lucru de finetze, mai ales penitza! Cauta pe net pe cineva care ar vrea sa schimbe un stilou Schneider de 03 cu unul de 05 (am pus calibrele de grosime asa, ca exemplu, ca nu stiu ce grosime are la penitza stiloul tau ). Incearca pe e-troc.ro sau pe schimburi.ro Bafta!

| missanna a răspuns:

Sa îţi spun cum am reuşit eu! Din greşeală eu l-am scăpat pe parchet (stiloul)şi mi s-a îndoit puţin peniţă dar când am l-am încercat sa vad cum scrie ...scria super! şi mai gros!

| Stoica_Daria_1996 a răspuns (pentru missanna):

Wow! Esti un geniu pe bune! Chiar functioneaza.