| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea citi online "Legendele Olimpului-Zeii"? Asta daca se poate big grin ...am cautat dar nu am gasit nimic straight face Poate ma ajutati voibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Http://www.scribd.com/......Vol-1-Zeii

Lectura placuta!

60 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

De ce nu incerci totusi sa faci o vizita la biblioteca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@agec Mersi kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Secretel e mai comod asa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minnie-crede-ma ca nimic nu se poate compara cu o carte.eu unul nu pot sa citesc mult la calculator, insa o carte, o iau, ma intind in pat si o citesc cu foarte multa placere.incearca sa o iei de la biblioteca, este mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eu_o_mare_enigma am luat-o o data....si nu am avut tipm sa o citesc...si eram plecata din oras ( la inceputul vacantei ) si am intarziat cu cartea vreo 2-3 luni si acum imi e jena sa ma mai duc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timp*

precizez ca intr-un final am returnat-o laughing dar acum nu imi mai vine sa ma duc...nu mai pot da ochii cu femeia aia desi nu mi-a zis nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu_o_mare_enigma, nu vrei sa te intinzi in pat cu mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pentru raspunsul anonim-numai daca esti fata, altfel... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eu_o_mare_enigma, sunt fata. Sa inteleg ca vrei...Ma indrept spre tine. Ce carte sa aduc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@raspuns anonim-irving stone-paria si turnul nebunilor. o caut de mult timp si nu o gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lote00-cartea in format electronic o am, de citit am citit-o, insa o vreau in biblioteca si doresc sa o recitesc.pe cea in format electronic nu am rabdare sa o citesc, prefer, asa cum am spus si mai sus, cartea.ma ajuti? promit sa stam, amandoi in pat si sa ''citim'' impreuna. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lote00-ok.atunci citim dupa ce ne...impotmolim. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www. legendele olimpului-lecturi suplimentare.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.scribd.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie :Legendele Olimpului-Volumul 2-Eroii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde as pute citi legendele olmpului eroi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta la biblioteca eu de acolo am luat-olaughing;.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu.si eu caut dar nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu gasesc ce imi trebuie. dar nu renunt asa usor.asa ca o sa mai caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cur? ai cautat acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii legendele olimpului rezumat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu domne ca si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde asi putea citi online legendele plimpului-volumul 1