| Andrei7520152 a întrebat:

Unde pot cumpara carti in limba engleza in orasul Cluj Napoca? Se poate sa-mi trimiteti adresa unei librarii specializate? mersi in avans

Răspuns Câştigător
| Sicmao a răspuns:

Poftim: http://www.paginiaurii.ro/cauta/CLUJ/Librarii.html
Sper ca ti-am fost de folos si data viitoare incearca sa dai un search pe Google ca sigur gasesti.

3 răspunsuri:
| MindFreak a răspuns:

Www.librarie.net
www.librariaonline.ro
Astea sunt cele mai serioase librarii on-line. Eu mi-am comandat produse de pe ambele si nu am intampinat nicio problema, mai ales de pe librarie.net.

| MindFreak a răspuns:

Sau mai poti incerca www.okian.ro care aduc orice fel de carte in limba engleza. Daca nu, iti poti cumpara de pe www.amazon.co.uk, unde de asemenea gasesti ce carte de engleza vrei si platesti cu cardul.

| area51 a răspuns:

Salut! incearca si www.itplanet.ro. aduc in tara peste 17 milioane de titluri si pe comanda.