| Mihaela_Georgiu_1988 a întrebat:

Stie cineva unde pot cumpara carti pokemon sau tcg nu vreau site-uri ca acestea (olx, publi24 etc.) Nu cumpar de mana a-doua si daca se poate sa stiti daca este vreun magazin care vinde lucruri pokemon (prefer carti) si sa imi trimiteti si locatia in Cluj-Napoca sau in judetul Cluj de preferinta in oras sper ca cineva sa cunoasca la revedere

3 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Salut. Pe olx nu se vand lucruri doar la mana a doua. Selectezi categoria cu produse NOI..si cauti

| Laurentiu011 a răspuns:

Www.toy-house.eu site 100% Romanesc