| SuciuRuxandra94 a întrebat:

Unde pot gasi fotografii cu cupluri animate care se imbratiseaza sau saruta? Dau funda! love struck

Răspuns Câştigător
| Pisooiii a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search uite aici un site.Incearcaa! :*

3 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj cu id tau aveam cateva prin memorie.

| HippiTweety a răspuns:

Gasesiti multe imagini cu anime-uri pe Weheartit.com si utilizatorul acesta are muuulte: http://weheartit.com/Yoyo_Sgorbatii
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| mihaela2304 a răspuns:

Scuze am incercat sa-ti dau adresa dar sunt prea multe puncte de suspensie si nu ma lasa dar te duci pe google dupa sus la imagini si acolo scrii : DESENE ANIMATE CUPLURI dai enter
funda plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz