| anonim_4396 a întrebat:

Heybig grin...In ultima vreme am inceput sa ma simt putin trista (eu fiind o persoana ff sociabila si extrem de optimista). Cand ma duc la antrenamnte trec pe langa un parc unde sunt cupluri care se imbratiseaza, se tin de mana se saruta...Imi este "ciuda" pentru ca vad cupluri atat de fericite.Nu am mai fost cu un baiat de 1 an, imi este dor de saruturi etc.Nu stiti cum sa scap de "ciuda" asta?big grin

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Te simti asa fiindca nu ai un prieten.Te simti singura, de aceea ai inceput sa fii trista.Incearca sa iti gasesti un prieten cu care sa iesi in oras sau prin parc si o sa vezi ca nu o sa te mai simti asa.O sa te simti mult mai bine si o sa fii ferikita.Acum depinde de tine sa faci alegerea corecta.succes!winking

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Si de ce nu iti faci un iubit daca tot simti aceasta "ciuda"(dorinta)?

| Catti a răspuns:

Simplu: Iti faci un prieten

sau.

Gandeste-te ca si tu o sa fii candva in locul lor si poate o sa te simti si mai bine ca ei :*

Bafta love struck

| TanyaX3 a răspuns:

Am uitat sa mentionez...dau fundita:3

| TanyaX3 a răspuns:

@ellssa faza e ca nu gasesc iubitul potrivit...adica majoritatea cu care am fost isi batea joc.

| Lucian_5228 a răspuns:

Dar d c nu incerci sa iti cauti un prieten? ai id d mess?(nu pentru ca vreau sa fiu prietenul tau, ca am o relatie stabila...)