| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te saruta? sau te imbratiseaza?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde de baiat, e posibil ca el sa te placa, nrmal astfel de gesturi asta arata, dar se poate ca el sa o faca doar asa ca sa te faca pe tine sa te indragostesti de el, sau alte scopurinu se stie niciodata, dar totusi eu una cred ca te place pentru ca nu toti baietii au scopuri malefice sau sa profite cred ca mai sunt si baieti sinceri care stiu sa iubeasca.

| anaid a răspuns:

Inseamna ca te saruta sau te imbratiseaza...motivele sunt diverse...arati bine si vrea ce spune nonyhee hee... a luat ceva la bord si se distreaza si el putin... te place... dar intrebarea mea e urmatoarea:Ce inseamna cand il lasi sa te sarute sau sa te imbratiseze?:d...presupun ca trebuie sa existe un motivwinking...nu?

| marsy a răspuns:

Dupa spusele tale. iseamna k te place.
nu inteleg ce anume vrei sa ne intrebi. daca dadeai mai multe detalii... depinde sh cit de serios e acel bait. si are intentii bune.

winking

| Raiden a răspuns:

Poate insemna multe.
Niciodata nu poti fi sigur ce este in mintea cuiva.

| Betty18 a răspuns:

Daca doar te imbatiseaza poate sa t evada k o prietena buna
daca te saruta ori vrea sa fie cu tine ori te vrea ca sa va jucati de-a calul balanhee hee

| Mixed a răspuns:

Depinde cum o ei tuh... poate vrea sa faca pe cineva geloasa...sau poate chiar te place ...incearca sa afli ce simte pentru tinehappy

| lololololol a răspuns:

Te place. happy
bafta

| dragosh a răspuns:

Inseamna ca ii place de esofagul taulaughing

| oleee a răspuns:

Si eu am imbratisat si sarutat multe fete fara nici un interes...de obicei la "party`uri"...lipsa de ocupatie... oricum poate fi ceva serios fi tandra cu el si tragel de limba...la figurat desigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca te place, sau ca vrea...hee hee devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar vrea sa jucati conquiztador impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ca un fel de invitatie la o partida de sah in care el muta exclusiv cu calul. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca te place.
Ca a crezut ca thu cersesti un sarut sau o imbratisare.
Depinde si de acel sarut, daca este cu pasiunewinking
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate insemna de la asi dori o partida de sex pana la a fi prieten cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce inseamna cand un baiat iti arata limba?

| Celestina003 a răspuns:

Ca esti proasta

| vikirikimiki08 a răspuns:

Te place