| Annelise a întrebat:

Unde pot gasi online sau daca nu, de cumparat cartea "Arhondologia Moldovei"? Am gasit cateva site-uri, dar imi zice ca nu este in stoc.

3 răspunsuri:
| Maria2012Jade a răspuns:

Cauta la libraria Alexandria. Daca nu gasesti la librarie intri pe site-ul acestei librarii.In orice oras ai fi Alexandria se gaseste oriunde.Si situata pe cont propriu, dar poate fi si intr-un magazin mare cum ar fi Real, Mall,...
Sper ca ti-am putut fi de ajutor.

| Annelise explică (pentru Maria2012Jade):

Nu am gasit. Oricum, cartea pe caut eu se gaseste foarte rar, e tiparita acum multi ani.

| Maria2012Jade a răspuns:

Dar ai incercat si la cea mai mare biblioteca din oras? Acolo sigur vei gasi! L a bibliotecile din scoli mai rar, daca zici ca este tiparita de foarte multi ani.