| Crețu_Wadăfac_1989 a întrebat:

Unde se află și când este deschis târgul din Ghencea? Am aflat de curând că există un târg în Ghencea, mai mic decât Vitan-Auto. Colecționez obiecte mai vechi pentru steampunk art (ceasuri vechi pentru rotițe și alte vechituri). Dacă aveți și alte sugestii m-ar ajuta. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Foarte faina pasiunea ta. Am si eu un amic pasionat de steampunk, stiu ca era fericit acum ceva timp pentru ca obtinuse de la cineva cateva manometre vechi si alte chestii asemanatoare, ale caror denumiri nu mi le amintesc big grin, dintr-o hala dezafectata, o fabrica inchisa demult care s-a demolat...