| Andux3 a întrebat:

Știți cumva dacă este în Constanța un magazin sau târg de vechituri? Și dacă da, atunci unde se află?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De constanta nu stiu dar em fost in mangalia la un anticariat in centru care avea si alte lucruri, nu numai carti... poate iti foloseste

| stelutzagry a răspuns:

Hmm p bulevardul tomis parca e un magazin cu monede cu insigne. nu stiu fix adresa. dar daca stii parcul acela de la teatrul oleg. p strada aia in sus trebuie sa fie