| APT a întrebat:

Vand bratari ale prieteniei din ata, diverse modele si culori. Preturile sunt mici si se negociaza. Cine vrea poate sa lase id-ul de messenger si daca stiti unde as putea vinde m-ar interesa(dau funda).

Răspuns Câştigător
| Fluturee a răspuns:

Facebookwinking fa-ti un facebook cu bratrile pe care le vinzi, si la fiecare poza pui pretul, materialul din care sunt facute bratarile...:Xfundita?

1 răspuns:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Cine si'ar dorii sa poarte niste ate colorate la mana? laughing Nu am 12 ani...deci nu mersi