| Beatrixs a întrebat:

Voi ce părere aveti... exista vrăjitorie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile sunt impartite. Din biblie si pana la batrani se spun multe. Personal nu am crezut niciodata pana cand mi se facea rau din senin si observam ca cineva ma "deochea". Exista o putere negativa eliberata se cineva, exact opusul rugaciunii, cand cineva iti doreste raul posibil si involuntar. Pe urma te simti rau de nu stii ce se intampla cu tine. Eu am patit-o. Acum te las pe tine sa tragi concluzii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fel de vrajitorie. Vraji gen "harry potter" ori vraji facute de babe ca sa sperie pruncii?

| Beatrixs explică (pentru anonim_4396):

Oricare

| Beatrixs explică (pentru anonim_4396):

Orice fel de vrăji