| Negoita_Alexia_2000 a întrebat:

Vreau cu disperare sa stiu unde pot gasi grafity cu aripi in Bucuresti. Daca va ganditi ca vreau sa fac poze d-alea cum apar pe Pinterest, We heart it sau alte chestii de genul, atunci da, aveti dreptate, asta vreau sa fac. Deci pls, vreau grafity cu aripi, altfel sunt nevoita sa desenez chiar eu si nu vreau sa desenez eu

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

A te ascunde pentru a nu fi prins face parte din stilul grafitti. Fiind un stil "underground", nu poti scapa de chestia asta. Asa ca, ia-ti inima in dinti, si pune-te si creaza-ti propriile aripi. Eu abia astept sa vad imaginile, caci sunt sigur ca voi avea ce vedea! Asta bineinteles, daca vei binevoi sa mi le arati

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De ce sa nu le faci tu? Le faci asa cum vrei tu. Hai, nu zi ca nu esti in stare sa desenezi/pictezi niste aripi!

| Negoita_Alexia_2000 explică (pentru cristi202):

Nu e vorba ca nu sunt in stare, dar ar cam fi cam ciudat sa fiu prinsa de vreun militian in timp ce fac pe ingerul happy

| cristi202 a răspuns (pentru Negoita_Alexia_2000):

A te ascunde pentru a nu fi prins face parte din stilul grafitti. Fiind un stil "underground", nu poti scapa de chestia asta. Asa ca, ia-ti inima in dinti, si pune-te si creaza-ti propriile aripi. Eu abia astept sa vad imaginile, caci sunt sigur ca voi avea ce vedea! Asta bineinteles, daca vei binevoi sa mi le arati