| KhloeAfterDark a întrebat:

Vreau sa imi decorez la vara camera inspired by NY, stiti voi I heart NY.
Stiu ca nu se gasesc articole de genul, dar vroiam sa fac eu in general, stiu sa pictez.
Aveti poze, idei, despre cum as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| PTROApetition a răspuns:

Mie imi place modelul:
Linii groase cam de 10 centimetrii, una gri inchis, una gri deschis tot peretele asa, apoi sa faci o inima mare rosie in mijloc si in stanga ei, sus sa faci un "I" mare cu alb, contur negru si in dreapta ei, jos un "NY" tot alb cu contur negru.

Cred ca ar arata fain thinking

:*