| Yarinn a întrebat:

Vreau neaparat sa descarc cartea "Luna noua" de Stepheine Meyer.Stie cineva vreun link? Si nu ma luati cu raspunsuri "la librarii"... Daca nu stii, mai bine taci!

Răspuns Câştigător
| larisa_6959 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/19258006/Luna-noua
Pe acest sait poti gasi toate cartile din seria amurg, inclusiv Midnight Sun, cartea a 5-a.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine te-ai abtine TU de la intrebari!
Nu te doare?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te rog frumos, nu mai fi atât de agresivă în exprimare.
Răspunsul cu librăria este unul foarte bun, pentru că acele cărţi costă. Există un ISBN, nişte bani care merg la autor în funcţie de numărul de exemplare vândute, premii etc.
Îmi pare rău, nu ştiu să-ţi dau link pentru cartea cerută de tine.

| LightBlue a răspuns:

O am eu. lightblue. 97zu@yahoo.com da`mi add pe messengerwinking

le am pe toate 5 big grin