| anss23 a întrebat:

Vreau sa fac un blog! Dar nu stiu despre ce as putea scrie in el... Dati-mi si mie niste idei.Mersihappy
[dau fundita:X]

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Un blog de fasion(unde ai putea sa devi un papparazzo pe la tine prin oras), unul personal(in care sa povestesti ce ai mai facut si sa pui poe din vacante/excursii) unul dedicat unei vedete(sa discui cu fani din toata tara). fundita?

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Diverse articole de moda, dragoste, plante, muzica, povesti de viata, aventuri, poze din diverse calatori unde ai fost sau unde ai vrea sa te duci, aventuri din copilarie.

| TzaCaNeL a răspuns:

Vad ca iti place muzica ( nick ), de ce nu faci un blog despre muzica?
Sau ai putea sa iti faci un blog personal, unde postezi de toate.

| CaptainUnicorn a răspuns:

Eu zic sa-ti faci un blog in momentul in care o sa ai ceva de spus, nu sa ne intrebi pe noi.