| abcdc a întrebat:

Cum sa ma imbrac la un majorat? vreau multe idei.mersihappy

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu haine, te imbraci normal.

| XxDenyzaxX a răspuns:

Eu zic sa te imbraci elegant dar si confortabil inacelasi timp
Funda?

| PaulaMihoc a răspuns:

Pentru mai multe idei si pareri iti recomand sa te inspiri de aici http://bit.ly/ce-sa-imbrac-majorat. Pe mine m-a ajutat foarte mult sa imi gasesc un stil.

| carfax a răspuns:

Depinde care este scopul? in afara de faptul ca se schimba ceva in interiorul tau, crezi ca treci o bariera, pe exterior nu se schimba nimic, decat daca faci ceva cu imbracamintea si aici revin la intrebarea cu scopul.

daca vrei sa impresionezi pe cineva anume, e simplu, ai doua variante in functie de tipul peroanei pe care vrei sa o impresionezi.
ori ceva evident - stilul sexy vulgar ori ceva subtil, stilul sexy fin, pentru cunoscatori. de varianta a doua nu se prinde decat cine merita. de prima varianta se vor lega toti, vor comenta, isi vor aduce aminte, mai putin cei care apreciaza prima varianta.

daca nu trebuie sa impresionezi pe nimeni e si mai simplu. scopul ramane distractie la max si asta inseamna haine lejere, confortabile. lejer si confortabil e dat de locul unde e petrecerea: restaurant, club, acasa etc

indiferent ce varianta alegi mai sus te vei lovi de vreme, frig, cald, ploaie etc. daca vei sta mai mult in interior si daca esti genul care danseaza clar frigul nu va fi o problema

daca mai ai intrebri da un semn

spor si veselie

p. s. pantofi lejeri sau macar o pereche de rezerva anti picioare umflate tongue