| ladyx a întrebat:

Vreau sa gasesc un film cu Will Smith dar am uitat cum se numeste, in film este vorba despre un virus care duce la mutatia oamenilor, si el ramine singur impreuna cu ciinele sau intr-un oras din America si incearca sa supravetuiasca de unul singur luptind cu oamenii cei atacati de virus

9 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

E prea trist I am legend...

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

I legend m-a dezamagit. Hancock, de asemenea, slabut. IN I Robot, nu mi-a plaxcut reclama la converse pentru ca a fost prea evidenta. In rest, bun actorul. Cel mai magistral rol imi pare - mie- cel din The Pursuit of Happyness

| daniDeeDee a răspuns:

Un actor foate bun.Imi plac toate filmele lui. happy kiss

| Nastasia a răspuns:

Mai este un film impresionant cu Wil Smith "Seven pounds". Merita vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am legend, unul dintre putinele filme vazute in ultimii doi ani.si da, mi-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste я легенда

| alina92637 a răspuns:

Ruleaza momentan pe HBO

| ladyx explică:

Ms mult