| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Caut si eu un film si am uitat cum se numeste. Ma poate ajuta cineva? Dau si fundita daca va incalzeste cu ceva

Descriere : Este vorba despre o poveste de dragoste dintre 2 bolnavi depistati cu sindromul down. Ei se comporta ca niste copii din cauza bolii si incep sa se indragosteasca. Dragostea lor e asa mare incat ei fac dragoste de ziua Recunostintei si dupa, la o petrecere, face un baiat o declaratie si vrea si el sa spuna intregi lumii ca ei se iubesc si ca au facut dragoste impreuna, Ea se supara pe el; se duce la masina, el se duce dupa ea si s`au certat din cauza celor intamplate.
Filmul l`am vazut mai demult si nu mai tin minte cum s`a intamplat. E frumos rau filmu si vreau sa-l revad.Stie cineva cum se numeste? plzzzzz...
Multumesc celor care imi raspund la intrebare! Pwp

Răspuns Câştigător
| pyma a răspuns:

"The other sister" cred ca este filmul:
http://www.youtube.com/watch?v=HUFzYal1KOU