| FriendsShow a întrebat:

Vreau si eu o poza va rog cu fenomene meteo extreme care o pot face pentru desen big grinbig grin... dar sa nu fie asa complicat.am autat si am gasit asa numai d`alea grele... da funda

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Răspuns pentru @ boogie_6008 :
Dacă nu te astâmperi cu postări idioate, te spun celor care se ocupă de site, să îți anuleze contul, pentru că îți bați joc de oameni.
Ai postat prostiuța asta, de prea multe ori îți cam ajunge.
Și trebuia să ai minte și să te gândești, ( dacă ești capabil să gândești cu capul tău, și nu ești un nebun, care nu știe ce face,), că răspunsurile trebuie, să aibă legătură cu întrebările puse, și nu să te ții tu, de glume proaste.

Ce faci tu, este treabă de copil de 3-4 ani, că la o asemenea vârstă mai fac și de astea, dar tu ești mai mare și ar trebui să știi, că nu este bine, ce faci.

| MMihai a răspuns:

Cristi tu ne-ai păcalit și nu ai căutat nimic.
Acum trebuie // Ai cel puțin obligația // să faci un desen frumos, că noi am muncit pentru tine, să îți căutăm, " surse de inspirație."
Nimic nu este ușor în viață trebuie să muncești mult.
Eu pot să pictez în culori de ulei toate imaginile pe care ți le-am găsit eu sau alții, dar nu este ușor, totul se face cu multă muncă.

| Twilight a răspuns:

Sorry cristi dar si eu tot dinalea am gasitsad

| Luci009 a răspuns:

Http://www.radioblaj.caritas-blaj.ro/? fenomene-meteo-extreme, 251
fulgerele acelea din poza de acolo, ar trebui sa se faca destul de usor