| blue95 a întrebat:

Vreau si eu sa scriu o carte.Nu sa o public.Sa o am pentru mine. Dar nu stiu despre ce subiect as putea scrie.Idei >:! Mersi >big grin

15 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poti sa scrii o autobiografie.scrie despre viata, despre vise, despre obisnuit, despre iubire, despre dezamagire, despre orice si totusi despre tot.winking

| Anileda a răspuns:

Poti sa vorbesti despre tine, sa relatezi niste lucruri despre tine.
Intamplari, prieteni, familie.
Succes
O zi bunahappy

Anileda

| petruI a răspuns:

Intereseaza-te si apoi scrie despre:dezvoltarea umana, e interesant.va saluta petru.

| Floreenofficial a răspuns:

Eu zic sa scrii o carte jurnal cu evenimente din viata ta pe care consideri tu ca merita sa ramana in timp. poate peste sute de ani cineva va gasi caietele si le va citi si isi vor aduce aminte de tine. happy
succes! :*

| Barbie_9570 a răspuns:

Un roman de dragoste inspirandu-te din viata ta:Xwinking

| Alexxe a răspuns:

1. Cand te apuci sa scrii o carte, ideea iti nazare dupa un eveniment.

Hai sa te ajut
Subiecte pe care le poti citi peste cativa ani cu mare interes
1. Scrie despre prietenii tai, parerile tale
2. Scrie despre parintii tai.
3. Scrie despre gandurile care iti dau prin minte, despre ideile care le ai in cap. happy

| traficanta a răspuns:

Pai de ce nu scrii o carte despre viata ta? sa fie o carte autobiografica...sau despre viata altcuiva apropiat.thinking mie mi-ar place sa scriu o carte de genul asta big grin

| MidnightLady a răspuns:

De toate vreti voi! Vezi-ti draga de treaba si lasa-i pe cei facuti pentru asa ceva s-o faca. Cum adica vrei sa scrii dar n-ai idei? Daca n-ai idei, inseamna ca NU TREBUIE sa scrii nimic.

| PaTTy_3342 a răspuns:

Pai... de obicei iti vin idei pentru carti dupa ce citesti o alta carte, te uiti la un film, sau dupa ce se intampla ceva in viata ta happy

| Marcela a răspuns:

o poveste de dragoste... fascinanta day dreaming. ceva de neimaginat. big grin folosesteti imaginatia xD
:*

| CopilCopac a răspuns:

Eventual sa ti-o dea cineva gata scrisa si tu sa-ti treci decat numele nu?
mai ganditi frate si singuriraised eyebrows

| ilovemusic_8685 a răspuns:

Ai putea scrie despre viata ta.ca un jurnal...sau despre calatorii, despre relatiile cu prietenii, peripetii, vise, de ce nu?laughing

poti scrie despre multe subiecte... te poti inspira din viata ta de zi cu zi, deoarcece, nu stii niciodata ce o sa se intamplelaughing.

Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie despre mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre o vedeta care are multe secrete

| Morphine21 a răspuns:

Viata ta, persoane dragi, intamplari, persoane pe care le urasti; D
sper ca am ajutat. funda?big grin