| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua prietenei mele cele mai bune si vreau sa-i scriu pe ceva toate amintirile sau cat de mult o iubesc si nu stiu ce ce sa-i scriu ca doar n-o sa-i scriu pe o foaie din caiet..Sunt baiat, are cineva idee pe ce i-as putea scrie? Nu ma luati cu Facebook sau mesaje etc. vreau pe o foaie, scrisoare ceva sa o citeasca fata-n fata cu mine. Are cineva idee?

3 răspunsuri:
| Kira5854 a răspuns:

Exista la pepco, daca ai prin apropiere, niste albume foto cu foi pe care sa atasezi fotografiile si poti sa si scrii pe ele. Ia unul, sau chiar si o agenda mai delicata cu foi cu model, gen florar si lipeste poze scriind amintiri cu ea, vor ramane pagini, dar ii spui"am vrut sa ramana pagini pentru ca prietenia noastra nu se va sfarsi si vei avea multe de adaugat" si aia e.

| Sudoku69 a răspuns:

Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi, toate sufletele mele, bate pentru tu si noi

| Sweetgirl11 a răspuns:

Eu cred ca ar fi frumos si mult mai emotionant sa faci la calculator un video cu voi doi poze..mesaje etc sa pui pe un CD sau sa te duci la standuri de personalizari si sa ti scrie pe o bucata de lemn cu litere caligrafice. Sau un tricou cu voi doi