| Acknes a întrebat:

A fost cineva la Soferulvip din Iasi?
Vreau sa ma apuc de scoala de soferi si doresc niste pareri in legatura cu aceasta scoala, preturile sunt mici si asta mi se pare suspect, deci a fost cineva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Preturile sant mici ca sa atraga elevi dar in timp se mai platesc bani altfel nu treci la examenul practic, scolile sant mana in mana cu politaii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai lua in seama sfaturi din astea de 2 lei ca trebuie sa mai dai bani ca iei examenul. am o groaza de prieteni care au dat examenul in ultimii 3-4 ani si unul nu a dat un ban spaga.

| Acknes explică (pentru suntserios):

Nu cred genul asta de "sfaturi" dar la scoala despre care vorbesc pretul pe un FordKa este de 620 de lei (achitat integral) si mi se pare dubios de ieftin iar la celelalte scoli este 850-900-950