| Andreeauta a întrebat:

A platit cineva RCA la petrom? Se poate plati si duminica? Recomandati sa platesc acolo? Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De ce nu, de fapt ai posibilitatea să alegi între ofertele de RCA ale Asirom, Omniasig, Astra Asigurări, Allianz Tiriac Asigurări, Carpatica, City Insurance, Uniqa Asigurări, Groupama Asigurări sau Euroins

https://www.petrom.ro/ro-ro/asigurari-rca

| Frank51 a răspuns:

Nu cred ca RCA-ul il ofera petrom ci un partener, deci mai mult ca sigur nu se poate plati duminica. Daca vrei sa rezolvi recomand sa platesti online.