| FuNNyZEWW a întrebat:

Salut, mi-am luat ceva in rate de la altex cu credex, si vreau sa stiu daca se poate plati mai devreme rata aceea, eu am selectat ziua preferata a platii pe 20, dar am decis sa o platesc mai devreme, are vreo treaba? Cand intru pe site la credex si o platesc online, nu specifica luna, eu am platit astazi pe 13, si sa nu fie vreo problema de la ei sa platesc pe 20 sau ceva.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti plati mai devreme rata lunara, nu este nici o problema, problema ar putea fi doar daca intarzii plata ratei.