| Anonim959 a întrebat:

Acum cateva zile am mers cu masina, dupa un timp am observat ca acul de la apa se apropiase de rosu... nu mai era apa in vas! azi cand am pornit masina curgea foarte mult ulei, dar cand am oprit o nu mai curgea ulei deloc. Pareri?

Răspuns Câştigător
| dolceromania a răspuns:

Daca tia fiert apa, ai ars garnitura de chiuloasa, ar trebui ca in borcanul cu apa sa fie ulei, explica de unde curge ulei. Daca o mai pornesti strici motorul.

| Anonim959 explică (pentru dolceromania):

Asa e! intra ulei in vas si iese pe furtunul spart de la apa!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai trecut de la lipsa apei la ulei. Unde curgea ulei, omule?

| relian a răspuns (pentru darrio2007):

Vorbeste sa nu adoarma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pareri? Du-te de urgenta la un service autorizat/bun care sa iti puna masina la punct, cu atat o amani mai mult cu atat va fi mai rau pentru masina ta/implicit buzunarul tau!