| anonim_4396 a întrebat:

Acum o ora am achizițonat o noua mașina, un LandRover Range Rover Vogue din 2010 diesel și vreau sa schimb jantele, am găsit un set pe olx, ca noi, modelul sport la un pret destul de mic, am vorbit deja cu posesorul și urmează sa ne vedem vineri, însă nu stiu exact la ce sa ma uit, ca sa fie originale, la ce ar trebui sa ma uit mai atent? Sa stiu ca sunt bine făcute. (Nu vreau sa merg doar pe vorbele vânzătorului)

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Sunt articole destule pe internet. E mult de scris, cauta pe google.