| Sebi200a a întrebat:

Salut, merita cumpărat modelul land ROVER, range rover sport 2007 motorizare 2.7 180000 km, mă refer la fiabilitate pe termen lung macar 1 an fără sa bag bani in ea înafara de revizii
Vreau să știu ce probleme apar
Preț 9000 euro mersi

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde daca iti iei teapa sau nu.
Ca sa nu iti iei teapa, lucreaza cu profesionisti, sau mai bine zis, verifica masina la un service bun. Dar BUN.
Reprezentanta sau privat.
180. 000km in Romania pot ridica foarte multe probleme, mai ales la suspensie si injectie/sisteme de reducere a poluarii.

Răspuns utilizator avertizat