| sllotler a întrebat:

Am si eu o intrebare.ce pareri aveti despre Range Rover Vogue..sau in general marca Range Rover....ma refer pe partea tehnica...adica as vrea sa stiu daca 'prezinta" multe vizite la service. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ValiR a răspuns:

Salut,
Partea tehnica la ele este foarte buna, se merge rar la service in cazul in care ai si grija de ea, cel mai nasol este cand se sparg pernele si nu gasesti pe nimeni autorizat in Romania sa le inlocuiasca...in rest foarte fiabile si nici nu consuma asa mult ca si VW de ex.
Bafta!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Masini foarte fiabile si iti garanteaza si securitatea deplina.Cam scumpe piesele de schimb (daca ai ghinionon).