| Flavius_Gabriel_Abuhnoaie_1987 a întrebat:

Am 1 mercedes clasa e 250......are inchidere din telecomanda,,,astazi am deschis masina dar cand am incercat sa pornesc,,,beculetele de pe oglinda retrovizoare incep sa clipeasca,,asta inseamna ca masina era deschisa dar nu vrea sa porneasca ca si cum ar fi inca inchisa si pompa de motorina nu intra in actiune daca beculetele clipesc,,,, ce pot sa fac?

1 răspuns:
| condreavaly a răspuns:

Iesi din masina. incuieo. las-o 10 minute vino inapoi incerca usa daca e descuiata intra. daca nu porneste te dai jos mergi inspre casa te opresti te duci inapoi intri in masina ii mai dai o cheie si iti iei telefonul in torpedo si suni la TRACTARI AUTO NONSTOP 0769.80.80.35 si gata. app uitete inainte sa faci asta daca mai ai motorina