| Railean_Marius_2000 a întrebat:

Am ajuns la momentul cînd trebuie sa aleg între Audi A6 si VW Passat B8, nu stiu, este o diferenta de bani nu chiar mare, dar VW la un pret mai redus poate oferi mai multe optiuni si o complectatie mult mai bogata, si am unele dubii asupra acestei alegeri, pentru ca Audi este mai calitativ dupa parerea mea, si as vrea un ajutor va rog happy

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca iti permiti modelele astea, te sfatuiesc sa te orientezi spre masini.
Recomand E-klasse.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mai intai sa implinesti si tu 18 ani si dupa aia poti visa sa alegi intre Dacia Sandero si Matiz.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Audi!