| Eduardul a întrebat:

Am depasit pe linie dubla continua, iar pe cel care l-am depasit cred ca a avut camera. Poate sa imi faca ceva, daca duce filmarea la politie?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce s ar duce? l ai incurcat cu ceva? l ai fortat sa intre in sant din cauza ta? chestii de genu?

| viotedy a răspuns:

Nu.doar daca te vedea politia, il punea martor.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu, inregistrarile luate in seama sunt cele facute cu aparate omologate. Asa, oricine poate falsifica un film si sa se duca cu el la politie. Daca tu de exemplu ai boala pe mine si stii ce masina si nr de inmatriculare am precum si culoarea, faci un clip in care zici ca am calcat 7 pietoni pe trecere.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Depinde