| Ase a întrebat:

Daca un prieten a fost vazut de politie in timp ce intorcea pe linie dubla continua dar acestia nu au ajuns ca sa il opreasca, se mai poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| IONYUTZ a răspuns:

Daca nu au vazut numerele masinii nu se intampla nimic

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz ca politia a recunoscut numarul de inmatriculare se vor duce la el acasa - sau ii ajunge o scrisoare care ii spune sa se prezinte la cea mai apropiata sectie de politie si sa plateasca amenda.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Doar daca l-a filmat, poate sa ii vina amenda acasa.

| Ase explică (pentru ASIGURATORUL):

Era un logan din alea vechi... se poate sa il fi filmat?

| iFollowRivers a răspuns:

Doar daca i-au luat nr de inmatriculare

| Ase explică (pentru iFollowRivers):

Era cam la 200-300m fata de locul unde a intors.Nu se poate spune cu precizie daca au vazut numarul.

| mgtow a răspuns (pentru Ase):

Depinde de norocul pe care il are, daca vine scrisoarea naspa iar daca nu vine atunci bine pentru el.

| Ase explică (pentru mgtow):

Cam in cat timp ar trebuisa ajunga o scrisoare din asta?

| iFollowRivers a răspuns (pentru Ase):

daca a vazut numarul va fi sanctionat, daca nu, nu se va intampla nimic.

| mgtow a răspuns (pentru Ase):

Depinde timpul variaza intre 7 - 15 zile.

| akta a răspuns:

Nu se intampla nimic.Le-a fost lene sa-l opreasca, aveau alta treaba baietii.