| ionutz_7222 a întrebat:

Am dezinstalat de pe pc placa de sunet VIA Audio Driver si acum vreau so instalez anpoi bag cd pc dau la VIA Audio Driver dau next se ancarca putin si imi zice nu putem găsi HD dispozitiv audiodau dau ok si se instalaeaza si nu am sunet de ce funda

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click dreapta pe my computer\proprietati\device manager\sound, video...\click dreapta pe driver update driver software\cd-ul cu drivere sa fie in cd\dvd-rom\rw

| misterioaѕa a răspuns:

Eu am acelasi problema si nu inteleg ce are, astept si eu raspunsuri dau vot