| ionutz_7222 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu ceva am dezinstalat placa de sunet VIA Audio Driver si acum vreau so instalez anapoi bag cd pc si dau clik pe VIA Audio Driver se instaleaza si nu am sunet de ce funda

1 răspuns:
| oveee a răspuns:

Pai intra in control panel si cauta "VIA Audio Driver" sau ceva de genu si acolo iti setezi in functie de ce tip de boxe ai (sistem 5. 1, 2. 1, 2 boxe...) ai grija sa fie volumul la maxim din calculator ( nu si din boxe happy )