| anonim_4396 a întrebat:

Am in garaj de mult pastrate 4 jante si sunt cam murdare, neingrijite si ma gandeam daca le-as reconditiona cat de cat si sa le vand sau sa mi le pun la masina
is de 205/55 r15 87v big grin
DOT LLNB AIDN 227 nu stiu ce inseamna dar as putea sa le montez la skoda octavia 2003 combi?
multumesc mult

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca sunt din aliaj merita, daca sunt din tabla costa mai mult reconditionarea decat te costa jantele noi!

| FurtunaDiesel a răspuns:

P.S.
Daca ai in talon trecute si dimensiunile jantelor tale le poti pune pe Octavia Combi!

| marzemanuel a răspuns:

Sunt din aluminiu dar ii un model mai vechi