| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput si eu recent scoala de soferi si sunt curios in legatura cu examenul teoretic.Mai sunt site-uri care au raspuns la intrebarile de pe drpciv si au cam 1100 intrebari cu raspuns, la sala voi avea doar intrebari din cele ~1100?

Răspuns Câştigător
| EuLuX a răspuns:

Salut. Pentru inceput iti recomand sa citesti din cartea de legislatie de la cap la coada, iar dupa sa te pui sa faci chestionare. Sa nu te pui sa inveti anumite chestionare deoarece intrebarile sunt aleatorii, nu vor fi nicioadata la fel chestionarele. Daca te pui sa inveti doar raspunsurile la acele intrebari vei pica sala. Numa bine!

1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Pai drpciv iti spune cum e corect la sfarsit, nu? si da o sa fie din cele 1100.