| AndreiAron656 a întrebat:

Unde pot gasi toate cele 1179 intrebari pentru DRPCIV... pentru a putea da sala pentru scoala de soferi? Va rog am nevoie mult. Pe drpciv nu mai merg intrebarile. Cel mai bun, populat si recomandat site de catre oameni primeste funda, multumesc muultt. Am nevoie de toate cele 1179intrebari DRPCIV. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Iubireameamika a răspuns:

Eu pe situ acesta am facut chestionarele https://chestionare-az.ro/chestionare-auto-drpciv/

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Eu am lucrat pe scoalarutiera. Au si explicatii si mediu de invatare si chestionare. Le-am facut de doua ori si a fost de ajuns