| anonim_4396 a întrebat:

Am luat astazi 8/26/2013, permisul categoria B.
Vreau sa stiu daca vreau sa dau acum categoria A2, trebuie sa mai fac fisa medicala?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este obligatoriu, poti folosi o copie a fisei medicale.

| viotedy a răspuns:

De ce n-ai facut odata scoala A2+B? acum trebuie tot de la capat.platesti si permisul de 2 ori dar ...asta e.era si o singura sala...bine ca l-ai luat.

| Fulbaster a răspuns:

Da,normal ca mai trebuie odata, trebuie sa faci din nou dosarul. Trebuia ca in momentul in care ai facut fisa medicala pentru permisul de categoria B sa faci o copie a acesteia si nu mai ereai nevoit sa o faci din nou.

| o0ops_2090 a răspuns (pentru Fulbaster):

Pai si daca fac la aceeasi scoala, nu au dosarul meu pe undeva sau o copie ceva?

| kingsinatuo a răspuns:

In primul rand felicitarihappy in al 2-lea nu cred ca mai tr sa faci inca odata vizita medicala